Mafsallı Tente

Mafsallı Tente;çevremizde ve iş yerlerimizde görülen bilinen klasik modellerdendir. Kolları yani eklemleri açılı olarak açıldığından  bu adı almaktadır.

Mafsallı Tente denilince ilk başta akıllara eklemli,hareketli bir sistem geliyor.örnek olarak;insan vücudundaki dirsekler gibi,istenilen açıyla açılır kapanır.

Mafsallı Tente; öne doğru en fazla 3 metreye kadar açılır.Eni de en fazla 6 metre yapılır.Eni daha fazla da olabilir, fakat mesafeler arttıkça zamanla kumaşta sarkmalar meydana gelebilir,ve bu bizim hem kalite anlayışımıza uymadığından hem de siz müşterilerimizin mağdur olmasını istemediğimizden dolayı,bu konuda müşterilerimizi uyarır alana göre projemizi yapar böylelikle çalışmamızı ortaya çıkartırız.

MAFSALLI TENTE,hem elle hem de motorlu,ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol edebileceğiniz bir sistemdir.Malzemenin kalitesi tentenizin ömrünü belirler,bu sayede siz değerli müşterilerimize İLKEMİZ olan KALİTELİ VE BİRİNCİ SINIF İŞÇİLİK ile en iyisini sunma ve uzun ömürlü olma garantisini veriyoruz.İstenilen ölçü,renk,ve kumaş kalitesiyle istediğiniz mekanı KİVLİ TENTE kalitesiyle renklendirelim.

Thanks for watching!