Masfallı Tente

Minimum 185 cm lik alana uygulanabilir.Tente açılımı maksimum 350 cm dir.Fakat bu mesafede maksimum 6 metre boy için geçerlidir.Yani mafsal açılım boyu tentenin uzunluğu ile doğru orantılı olarak değişmektedir.

Mafsallı tentenin açılan kolları maksimum 3.5 metreye kadar öne doğru uzayabilir.Fakat bu tente boyunun altı metre ollması durumunda sağlanabilir.

Mafsallı tenteyi dilerseniz motorlu ,güneş ve rüzgar sensörlü tente olarak imal edebilmekteyiz.Bu sayede tenteyi kapatıp açmak için vakit kaybetmenizi önleyebilir,hatta tentenizin zarar görmesini engelleyebilirsiniz.Elbette motorlu sistemler için uzaktan kumandalı olarakda tentenizi kontrol edebilirsiniz.Mafsallı tenteler için özel bir tente kumaşı bulunmamakla birlikte dilediğiniz tente kumaşı ile imalat yapabiliriz.

Mafsallı tentenin eğimin montaj sırasında belirlendiğini söyleyebiliriz.Amaç sadece güneşten korunmak  ise montaj eğimine gerek kalmayabilir.Yağmurdan da korunma açamlanıyorsa tentenin kumaşının  sarkmasını  önlemek için hafif bir eğim verelebilir.

Thanks for watching!